24 Липня, 2019 р., 17:32
ІІІ Всеукраїнський турнір–фестиваль «Кубок Джарилгацької затоки» відкрито у Скадовську. У шаховому турнірі беруть участь 47 учасників, з них 1 майстер спорту, 8 кандидатів у майстри спорту, 15 учасників мають І розряд, у турнірі групи «Б» грають діти, які мають ІІ та ІІІ розряди.
24 Липня, 2019 р., 17:29
З метою повернення земельних ділянок, які залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) за межами міста Скадовськ, реалізації вимог пункту 21 розділу Х “Прикінцеві положення” Земельного кодексу України, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні”, розпорядженням міського голови від 10 липня 2019 року № 82-р створено робочу групу з питань інвентаризації земель, які залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) за межами міста Скадовськ.
23 Липня, 2019 р., 16:47
Останні дослідження води прибережної зони міста проведено 15 липня поточного року. Результати досліджень затверджено протоколом ДУ «Херсонський ОЛЦ МОЗ У» від 22 липня 2019 року з  висновком про відповідність стану води вимогам санітарних норм.
23 Липня, 2019 р., 16:41
Грандіозне, яскраве, незабутнє свято дитячих талантів впевнено набирає обертів на теренах Скадовського узбережжя. Цього року сценічний комплекс сяятиме мільйонами жовто-блакитних пайеток, наче луска «золотої рибки», яка здійснює дитячі бажання.
23 Липня, 2019 р., 16:14
У Скадовську стартував фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо», ініційований аерокосмічною групою «Галактика» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ємельянов В.К.). Співорганізатор фестивалю виступила Скадовська міська рада.
22 Липня, 2019 р., 17:09
Сьогодні на черговій апаратній нараді секретар міської ради Сокольчук О.М. визначив нагальні напрямки роботи, надав доручення працівникам апарату виконкому міської ради, керівникам комунальних підприємств. Серед пріоритетних завдань реконструкція міських очисних споруд, які заплановано провести коштом державного бюджету, це близько 8 млн.грн.
22 Липня, 2019 р., 14:45
У період з 15 по 22 липня 2019 року відділ  рибоохоронного патруля №4 Чорноморського басейнового управління спільно з працівниками водної поліції на підконтрольних акваторіях викрили  14  правопорушень природоохоронного законодавства.
19 Липня, 2019 р., 16:11
Сьогодні у Скадовську ожива бурхливе життя VХІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри». На міській набережній активно ведуться роботи з монтажу сценічного комплексу, які контролюють фахівці ТОВ «Таврійські Ігри».
18 Липня, 2019 р., 17:54
Згідно розпорядження міського голови від 18 липня 2019 року № 86 «Про технічне забезпечення ХVІІ  Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські Ігри”, заборонено рух транспорту в місті Скадовськ в період з 25 по 28 липня 2019 року з 07.00 до 24.00 год. по вул. Мангубінська, від вул.Маріїнська до вул.Набережна.