09 Січня, 2020 р., 13:20
У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).
08 Січня, 2020 р., 15:44
У світле свято Різдва Христового із Вифлеємською зіркою, костюмами, віншуваннями та колядками, що прославляють народження Спасителя, колектив міської ради вітали юні читачі дитячої бібліотеки для дітей та колектив народного ансамблю народної пісні «Радість».
08 Січня, 2020 р., 09:52
Шановний Іване Васильовичу! Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження! За Вашими плечима багаторічний досвід, повага та визнання. Ваш невичерпний запал, мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність, воістину вражають.
03 Січня, 2020 р., 14:03
На сесії міської ради 24  грудня  2019  року депутати міської ради затвердили рішення № 1120 «Про затвердження «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2020 рік».
03 Січня, 2020 р., 13:52
31 грудня о 19.00 год. на центральній міській площі відбулось загальноміське святкування. Громаду міста привітав з Новим роком секретар міської ради Сокольчук О.М., побажав миру, злагоди, добробуту  дружній родині міста-курорту Скадовська.
27 Грудня, 2019 р., 17:24
27 грудня у районному будинку культури під час конкурсної програми «Місс Снігуронька – 2020» обирали кращу снігуроньку міста. У роботі журі взяв участь секретар міської ради Сокольчук О.М.
27 Грудня, 2019 р., 17:10
Святкові дива тривають, їх дарують діти і дорослі. Для маленьких скадовчан, наприклад, міська рада подарувала новий цікавий ігровий майданчик, який встановлено на центральній міській площі, красуню ялинку з сучасною гірляндою. Сьогодні ввечері відбудеться урочисте запалювання вогнів ялинки, концертну програму з цієї нагоди даруватимуть аматори районного будинку культури.
26 Грудня, 2019 р., 15:42
Скадовська міська рада напередодні Дня архівних установ привітала колективи Скадовського трудового архіву та архівного сектору Скадовськогї районної державної адміністрації. Трудові колективи відзначено подяками та подарунками за  професіоналізм і відданість справі, активну громадську позицію по збереженню історичного надбання міської громади, з нагоди Дня працівників архівних установ.
26 Грудня, 2019 р., 15:40
24 грудня відбулась LХХІІІ позачергова сесія міської ради. На порядку денному засідання розглядались питання, затверджені розпорядженням міського голови від 23.12.2019 р. № 168-р.
26 Грудня, 2019 р., 15:39
24 грудня відбулись загальні збори ради ветеранів. Голова ради ветеранів Безердян Л.В. виступила з доповіддю про роботу ради ветеранів і первинних організацій міста, проведені акції та реалізовані проекти протягом 2019 року.