Новорічні святкування

Дата: 03.01.2020 13:52

31 грудня о 19.00 год. на центральній міській площі відбулось загальноміське святкування. Громаду міста привітав з Новим роком секретар міської ради Сокольчук О.М., побажав миру, злагоди, добробуту  дружній родині міста-курорту Скадовська.

Гарний святковий настрій подарували глядачам творчі колективи районного будинку культури та аматори сільських громад району. Під час концертної програми відбулось нагородження переможців конкурсу на краще новорічне оздоблення приміщень та прилеглих територій установ, організацій, підприємств і приватних садиб. Рішення конкурсної комісії  оголосила т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин, архітектора міста Хотієнко Л.І. Переможцями конкурсу визнано: спільноту римо-католицької церкви міста Скадовська, відділ прикордонної служби «Скадовськ»,  водіїв компанії «Браво-Люкс» Зозук Василя Володимировича, Половинко Олександра Валентиновича, колектив аптеки №2 ПП «Максим»,Олійник Любов Сергіївну (вул. Портова, 30), Шевченко Ольгу Іванівну (вул. В.Чорновола, 20).

01 січня 2020 року дитячий Новорічний ранок відбувся на стадіоні східного мікрорайону з ініціативи міської ради. Діти із задоволенням брали участь у веселих розвагах, рухливих іграх та конкурсах. Всі маленькі учасники отримали гарний настрій та солодощі під міською ялиночкою.