21 Грудня, 2019 р., 17:10
Сьогодні на міській центральній площі почала виростати новітня конструкція ялинки. Головну красуню міста створюють працівники комунальної служби.
21 Грудня, 2019 р., 17:08
З 27 по 31 грудня 2019 року на центральній міській площі до Новорічних та Різдвяних свят проводитиметься міський ярмарок. Запрошуємо до участі майстрів прикладного мистецтва, приватних підприємців, організації міста і району!
20 Грудня, 2019 р., 16:01
20 грудня відбулось засідання LХХІІ позачергової сесії міської ради. Напередодні відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій. У ході обговорення винили дискусії з питань формування міського бюджету на 2020 рік. Депутати міської ради висловили власні пропозиції.
20 Грудня, 2019 р., 16:00
Реконструкція центральної міської площі завершується. Наразі проводиться монтаж нового обладнання дитячого ігрового майданчику. Колишні лабіринт та гірки відремонтували працівники КП «Водне господарство» та встановили їх у парку ім. Т.Г. Шевченка та на подвір’ї багатоповерхового будинку по вул. Джарилгацькій, 2а.
20 Грудня, 2019 р., 09:52
На виконання рішення сесії міської ради від 15 листопада 2019 року № 1106 Скадовська міська рада проводить роботу по визначенню потенційних орендарів щодо надання в оренду об'єкта комунальної власності – майнового комплексу кінотеатру «Скадовськ», що знаходиться за адресою: м. Скадовськ, вул. Сергіївська, 6, орієнтованою площею 748,9 кв.м., для використання під розміщення соціально-культурного об’єкту.
19 Грудня, 2019 р., 09:21
В Новокаховській місцевій прокуратурі на території Скадовського району відповідно до графіку особистого прийому здійснюється прийом громадян оперативними працівниками кожного робочого дня. Окрім того, щочетверга  особистий прийом здійснюється заступником керівника Новокаховської місцевої прокуратури Пономаренко Сергієм Володимировичем.
16 Грудня, 2019 р., 17:02
16 грудня міська рада забезпечила святковими ялинками заклади освіти і культури, охорони здоров’я та заклади позашкільної освіти. Крім цього, ялиночки прикрасять міські мікрорайони: східний, західний та «Білу акацію». Перші святкування пройдуть біля пухнастих красунь, які з любов’ю виростили працівники  Скадовського лісгоспу.
16 Грудня, 2019 р., 16:54
17 грудня 2019 року з 10.00 до 12.00 год. у залі засідань Скадовської міської ради відбудеться церемонія прощання з Олександром Васильовичем Гавришем, міським головою 2006 – 2015р.р., членом виконавчого комітету міської ради.
15 Грудня, 2019 р., 12:56
Сьогодні, 15 грудня, внаслідок важкої хвороби перервався земний шлях Гавриша Олександра Васильовича. Зупинилося серце скадовчанина вірного всім серцем рідному місту, голови Скадовської міської ради, який віддавав себе без останку служінню громаді Скадовська.
13 Грудня, 2019 р., 16:49
Сьогодні колектив Скадовського районного суду з професійним святом  привітала заступник міського голови Бутенко О.І. У вітальному слові вона відзначила, що діяльність судової системи є провідною складовою правового захисту громадян, яка діє на засадах збереження у суспільстві стабільності й громадського миру. Ольга Іванівна побажала міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла, вручила цінний подарунок напередодні свята.