Юні снігуроньки засвітили вогні головної ялинки міста

Дата: 27.12.2019 17:24

27 грудня у районному будинку культури під час конкурсної програми «Місс Снігуронька – 2020» обирали кращу снігуроньку міста. У роботі журі взяв участь секретар міської ради Сокольчук О.М.Фото без опису

Почесне звання в конкурсі виборювали Долга Ніколетта, Денисенко Валерія, Шевчук Тіна-Тін, Карпенко Анна, Рященко Тетяна, Готман Тетяна, Оніщук Надія, Маркобок Вероніка, Артеменко Тетяна, Піліпака Каміла. Дівчатка приготували чарівні віршовані вітання, ялинкові прикраси, виготовлені власноруч, брали участь у конкурсі талантів і дефіле тематичного костюму. Головною снігуронькою у наступаючому році за рішенням журі  обрали Долгу Ніколетту. А головне, дівчатка засвітили вогні міської ялинки, відкривши сезон зимових святкувань на міській площі.