Звіт про роботу ради ветеранів

Дата: 26.12.2019 15:39

24 грудня відбулись загальні збори ради ветеранів. Голова ради ветеранів Безердян Л.В. виступила з доповіддю про роботу ради ветеранів і первинних організацій міста, проведені акції та реалізовані проекти протягом 2019 року.

Учасники зборів долучились до обговорення доповіді, висловили власні бачення щодо проведеної соціальної роботи, відзначення почесних ювілярів міста з 90 та 95-ти річчям, організації підтримки осіб з особливими потребами, здійснення пільгових перевезень на території міської ради та на дачі, наданні матеріальної допомоги на лікування та вирішення складних життєвих ситуацій коштом міської ради. Учасники засідання надали доповнення до плану роботи на наступний рік, також було відзначено активістів ради ветеранів за успішну реалізацію громадських проектів.