22 Січня, 2020 р., 17:11
Загальна кількість звернень до КУ «Скадовський Центр правової допомоги» за І-ІV квартал 2019 року становить 625 осіб.
22 Січня, 2020 р., 17:00
Програма розвитку дітей у сучасних закладах дошкільної освіти передбачає організацію педагогами різних види дитячої діяльності (ігрову, рухову, пізнавально-пошукову,  художню, трудову тощо), максимальне використання можливостей кожного вікового періоду для особистісного зростання дитини, а також вчасну корекцію вад фізичного чи психічного розвитку.
22 Січня, 2020 р., 16:50
Виконавчий комітет міської ради проводить претензійну роботу по стягненню заборгованості коштів пайової участі власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою, розвитку інфраструктури, соціально-економічного і культурного розвитку міста Скадовська.
22 Січня, 2020 р., 14:46
На виконання рішення сесії міської ради від 15 листопада 2019 року № 1106 Скадовська міська рада проводить роботу по визначенню потенційних орендарів щодо надання в оренду об'єкта комунальної власності – майнового комплексу кінотеатру «Скадовськ», що знаходиться за адресою: м. Скадовськ, вул. Сергіївська, 6, орієнтованою площею 748,9 кв.м., для використання під розміщення соціально-культурного об’єкту.
21 Січня, 2020 р., 16:53
Завершено сезон Новорічних святкувань. Сьогодні бригада КП «Очисні споруди» провела у місті демонтаж головної міської ялинки та ілюмінації у місті. Пухнаста красуня обернулась на величезні мішки новорічного краму, який зберігатимуть працівники «Очисних споруд» до  грудня поточного року.
21 Січня, 2020 р., 16:49
Згідно  змін до Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284, розміри збитків визначаються комісіями, створеними виконавчими органами сільських, селищних та міських рад. Раніше відповідні комісії діяли лише на рівні міст обласного значення.
21 Січня, 2020 р., 16:47
21 січня 90-річний ювілей відзначає скадовчанка Теленик Ніна Яківна, учасник війни ветеран праці. Сьогодні ювілярку привітали секретар виконавчого комітету міської ради Козел Л.В. і голова ради ветеранів Безердян Л.В, виказали щирі побажання та вручили подарунок з нагоди Дня народження.
21 Січня, 2020 р., 16:37
Завданням  комунальних служб міста є постійний контроль, збереження та вдосконалення міських мереж. Відповідні задачі наразі виконують працівники КП «Водне господарство».
20 Січня, 2020 р., 15:50
Складовими соціальної міської програми у 2020 році є надання адресної матеріальної грошової допомоги  окремим категоріям мешканців м.Скадовська та допомога  лікарям м.Скадовська на  оренду  житла. У минулому, 2019 році, на відповідні потреби було виділено з міського бюджету 550 тис. грн. У поточному році на відповідні потреби з міського бюджету  заплановано 680 тис. грн.
17 Січня, 2020 р., 16:52
19 січня величне свято Водохреща збере вірян до міських храмів. По завершенню церковної служби всі охочі традиційно збираються на центральному міському пляжі разом долучитися до таїнства Святого Хрещення та освячення води, святкування  розпочнеться з 12.00 год.