Оновлення технічної бази «Водного господарства» триває

Дата: 21.01.2020 16:37

Завданням  комунальних служб міста є постійний контроль, збереження та вдосконалення міських мереж. Відповідні задачі наразі виконують працівники КП «Водне господарство».

На території санітарної зони підприємства  проводяться земляні роботи з монтажу засувів магістральних трубопроводів, які  транспортують питну воді від свердловин, яких шестеро на території, до споживачів. Старі металеві труби замінено на пластикове обладнання.

Поряд з цим проводяться монтажні роботи по заміні мереж електроживлення свердловин, зношені дроти замінюються на ізольовані сіпи. Відповідні ремонтні роботи проводяться коштом комунального підприємства «Водне господарство».

Завдяки налагодженій роботі цехів підприємства, створено необхідні умови для проведення необхідних ремонтних робіт. Придбано глибинні насоси і труби, які буде вчасно замінено у разі необхідності. Активно працює цех залізобетонних конструкцій, виготовляються кільця для колодязів, закуплено необхідні для цього пісок та щебінь.