28 Січня, 2020 р., 16:44
28 січня у читальному залі Централізованої бібліотечної системи відбувся захід пам’яті жертв Голокосту та Героїв Крут. У заході взяли участь очільники влади району і міста, представники трудових колективів, громадськість міста.
27 Січня, 2020 р., 17:15
З  20 по 24 січня 2020 року в закладі дошкільної освіти №7 «Казка» був проведений «Тиждень рідної мови», який був насиченим різноманітними освітніми та виховними заходами.
27 Січня, 2020 р., 17:11
Комунальна установа «Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради» надає жителям міста Скадовська безоплатну первинну правову допомогу наступного характеру:
27 Січня, 2020 р., 17:08
27 січня секретар міської ради Сокольчук О.М. провів чергову оперативну нараду. У її роботі взяли участь заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконкому міської ради та комунальних підприємств ЖКГ.
27 Січня, 2020 р., 17:05
27 січня відзначає свій славний ювілей  скадовчанка, учасник війни, ветеран сфери торгівлі Негра Ніна Семенівна. З 95-річчям привітали ювілярку секретар міської ради Сокольчук О.М. та голова ради ветеранів Безердян Л.В.
24 Січня, 2020 р., 15:36
Одне з пріоритетних завдань міської ради - створення сучасних умов для розвитку дрібного та середнього підприємництва на території нашого міста, зокрема належних умов для торгівлі на ринках, розвитку їх матеріально-технічної бази.
24 Січня, 2020 р., 14:12
З початку 2019 року на підставі будівельного паспорта можна будувати індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 500 квадратних метрів, господарські будівлі і споруди, гаражі, елементи благоустрою та озеленення земельної ділянки
24 Січня, 2020 р., 09:22
Цієї зими маленьким скадовчанам не довелось ще погратися у сніжки, тож вихователі дитячих садочків знаходять альтернативні рішення зимовим розвагам. Найменші вихованці ЗДО (ясла-садок) №5 "Червона Шапочка" із груп "Веселка" та "Малятко" подоружували зимовим лісом.
23 Січня, 2020 р., 16:59
Міською програмою «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік» пунктом 1.6. передбачено благоустрій території під  контейнерними майданчиками для збору сміття та поточний ремонт відповідних контейнерних майданчиків.
23 Січня, 2020 р., 16:57
Комунальне підприємство «Водне господарство» на виконання завдань міської програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік» проводить роботи з виготовлення елементів огорожі.