Дата: 21.01.2020 16:49

Згідно  змін до Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284, розміри збитків визначаються комісіями, створеними виконавчими органами сільських, селищних та міських рад. Раніше відповідні комісії діяли лише на рівні міст обласного значення.

Наразі розроблено проект виконавчого комітету Скадовської міської ради «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», де визначено склад та Положення про комісію. Проект оприлюднено на офіційному сайті міської ради.