До уваги власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Дата: 22.01.2020 16:50

Виконавчий комітет міської ради проводить претензійну роботу по стягненню заборгованості коштів пайової участі власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою, розвитку інфраструктури, соціально-економічного і культурного розвитку міста Скадовська.

На даний час укладено 99 постійних договорів з власниками тимчасових споруд про сплату пайової участі для розвитку благоустроюміста, близько 20 з них мають відповідну заборгованість. Про необхідність погашення заборгованості  направлено листи – претензії власниками тимчасових споруд. У разі подальшої затримки з оплати пайової участі, матеріали буде направлено до суду для стягнення коштів у судовому порядку.