Пляжі міста готуємо взимку

Дата: 18.02.2020 17:09

Міські програми охоплюють різні сфери розвитку міста-курорту Скадовська. У складі програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік» є підрозділ № 4 «Благоустрій та утримання міських пляжів», складові якого включають перелік робіт, запланованих у поточному році:

1. Оплата послуг з очищення прибережної  смуги  міста  від  морської трави, благоустрій території пляжів міста.

2. Благоустрій території міських пляжів міста Скадовська з завезенням піску та плануванням території (придбання піску, оплата послуг з  перевезення  піску та благоустрою території міських пляжів міста Скадовська).

3. Оплата послуг по виготовленню та встановленню роздягалень, душів та тіньових навісів на східному та центральному пляжі міста.

4. Оплата послуг з благоустрою території спортивного майданчику на території центрального пляжу (придбання спортінвентарю, послуги з благоустрою).

Виконання програми вже розпочато. Наразі проводяться заходи з чищення прибережної смуги від зостери (морських водоростей), які активно прибувають після шквальних вітрів. Роботи проводять працівники КП «Очисні споруди».