Доступні тротуари у місті

Дата: 18.02.2020 17:12

«Які тротуари цього року буде поновлено?», - часто запитують скадовчани. Їх перелік визначено програмою «Виконання робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням доріг, вулиць та тротуарів м.Скадовська». Розділ 3 «Капітальний ремонт доріг, вулиць та тротуарів міста» включає підрозділи, які заплановано до реалізації протягом року:

1. Капітальний ремонт покриття проїзної частини вулиці  вул. Пасічника (від вул. Мангубінська до вул. В.Чорновола).

2. Капітальний ремонт покриття проїзної частини вулиці  вул. Лазурна (від вул. Джарилгацької до вул. Пасічника).

3. Капітальний ремонт тротуару по вул. Олександрівська (від вул..Гагаріна до вул. Пасічника).

4.Капітальний ремонт тротуару по вул. Сергіївська (від вул. Гагаріна до вул. Набережна) (Алея Закоханих).

5. Капітальний ремонт тротуару по вул. Мангубінська (від вул. Незалежності до вул. Пасічника).

9. Капітальний ремонт покриття Центральної площі.

Складові програми нині активно реалізовуються: виконано п.3.6. «Капітальний ремонт пішохідної зони по вул. Святоюріївська (від вул. Мангубінська до вул. Шевченка)». На даний час проводяться роботи з реалізації п.3.7. «Капітальний ремонт тротуару по вул..Курортна (від вул.Набережна до вул.Гагаріна)», п.3.8. «Капітальний ремонт тротуару по вул.Маріїнська (від вул.Мангубінської до вул.Портова)». Нове сучасне покриття тротуарів є доступним для пересування пішоходів.