Сьогодні про нагальні справи

Дата: 17.02.2020 18:45

17 лютого під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. відбулось засідання оперативної наради. У роботі наради взяли учать заступники міського голови, керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, директори комунальних підприємств міської ради.

У ході наради секретар міської ради зосередив увагу на виконанні наступних завдань:

- контролі ведення будівництва у місті, проведенні виїзних комісійних оглядів по дотриманню благоустрою;

- плануванні заходів з озеленення міста, висадженні декоративних рослин на центральній міській площі та зелених зон з метою осушення низинних територій;

- розробленні детального плану ведення закупівель, виконанні міських програм;

- контролі по веденню обрізки та знесенню аварійних дерев;

- опрацюванні плану проведення акцій з благоустрою міста, початок їх проведення призначено на березень поточного року.