Виїзне засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 20.02.2020 17:54

19 лютого розпочато практику проведення виїзних засідань виконавчого комітету. Сьогодні чергове засідання відбулось на базі комунального підприємства «Водне господарство».

Секретар міської ради Сокольчук О.М. запропонував провести огляд території підприємства, його виробничих цехів й надалі розпочати засідання виконкому. Члени виконавчого комітету оглянули стан виготовлення складових залізобетонної огорожі, яку буде встановлено навколо міського кладовища, придбане обладнання для міської мережі водогону, транспортно-машинний парк, обговорили нагальні проекти для забезпечення стабільної подачі води від шести свердловин, що на території санітарної зони КП «Водне господарство».

Далі секретар міської ради розпочав засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено 50 проектів, які члени виконавчого комітету розглянули на попередньому засіданні.

За результатами чергового засідання виконавчого комітету міської ради було знято проекти № 13, 14 щодо договорів оренди землі, решту було затверджено зі змінами та доповненнями.