Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

На засіданні VІІІ сесії Скадовської міської ради

Дата: 25.02.2021 17:38
Кількість переглядів: 378

24 лютого 2021 року о 14 год. 00 хв. відкрилось засідання VІІІ сесії Скадовської міської ради VIІI скликання.  

Фото без опису

На розгляд депутатів міської ради було внесено  питання:

1. Про обрання на посаду секретаря міської ради.

2. Про затвердження на посаду старости селищ Благодатне, Грушівка, Зелене, Петропавлівка та села Радісне Скадовської міської територіальної громади.

3. Про затвердження на посаду старости сіл Олександрівка, Малоолександрівка Миколаївка та Хатки Скадовської міської територіальної громади.

4. Про утворення виконавчого комітету Скадовської міської ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

5. Звіт виконавчого комітету міської ради про хід і результати виконання бюджету міста Скадовська за 2020 рік.

6. Про затвердження звіту про хід та результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм за 2020 рік.

7. Про розгляд звіту щодо виконання проєкту “Реконструкція комплексу міських очисних споруд по очистці стічних каналізаційних вод КП “Очисні споруди” в м. Скадовську Херсонської області”.

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 70 “Про затвердження “Програми соціально-економічного та культурного розвитку Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області та цільових програм на 2021 рік”.

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 71 “Про міський бюджет Скадовської міської територіальної громади на 2021 рік” (код бюджету 21550000000).

10. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення (безоплатно) у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Скадовської міської територіальної громади.

11. Про відмову у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення (безоплатно) у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Скадовської міської територіальної громади.

13. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення (безоплатно) земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва.

14. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення (безоплатно) земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення (безоплатно) земельної ділянки у власність для ведення садівництва.

16. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

17. Про відмову у наданні земельних ділянок в оренду за межами с. Дарівка.

18. Про відмову у надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на 49 років.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок СТОВ “Восход”.

20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва на території Скадовської міської територіальної громади.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Скадовської міської територіальної громади (за межами населеного пункту).

22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у розмірі земельної частки (паю) на території Скадовської міської територіальної громади.

23. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у розмірі земельної частки (паю) на території Скадовської міської територіальної громади.

24. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки згідно Державного акту на право постійного користування землею ІІ-ХС №002299 для ведення особистого підсобного господарства та передачу її у власність на території Скадовської міської територіальної громади.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на території Скадовської міської територіальної громади.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Скадовської міської територіальної громади та передача її у власність.

27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на території м. Скадовська.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території м. Скадовська та передача її у власність.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів та передачу її у власність в м. Скадовську.

30. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську.

31. Про надання пропозиції про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Красне.

32. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай).

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування зі зміною цільового призначення та передачу її в постійне користування на території м. Скадовська.

34. Про передачу земельних ділянок з комунальної власності у державну власність.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за заявою ТОВ “Імідж Еволюшн”.

36. Про затвердження передавального акту Антонівської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

37. Про затвердження передавального акту Благодатненської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

38. Про затвердження передавального акту Красненської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

39. Про затвердження передавального акту Олександрівської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

40. Про затвердження передавального акту Приморської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

41. Про затвердження передавального акту Таврійської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

42. Про затвердження передавального акту Тарасівської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

43. Про затвердження передавального акту Улянівської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

44. Про затвердження передавального акту Шевченківської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

45. Про затвердження передавального акту Широківської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

46. Про закріплення територій в межах виборчих округів за депутатами Скадовської міської ради VIII скликання.

47. Про внесення змін до персонального складу комісії з реорганізації Скадовського міського центру соціальних служб.

48. Про припинення комунального підприємства “Скадовській міській кінотеатр “Скадовськ”.

49. Про внесення змін до структури апарату міської ради та її виконавчого комітету.

50. Про внесення змін до рішення VІІ сесії міської ради VIII скликання від 27.01.2021 №138.

51. Про підготовку та проведення конкурсу з утримання пляжів міста Скадовська.

52. Різне.

 

При обговоренні питань порядку денного було знято з розгляду  на доопрацювання питання № 33, 37, 41, 45, 46, 49.

 

У ході засідання сесії було затверджено заступників міського голови, склад виконавчого комітету міської ради і секретаря виконавчого комітету. Таємним голосуванням обрано секретаря міської ради. Детально обговорювали депутати зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області та цільових програм на 2021рік. Детальніше у відео запис сесії: ВІДЕО.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора