Відділ надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради інформує

Дата: 24.02.2021 17:32

У зв’язку з перемогою у конкурсі місцевих ініціатив проєкту «Покращення доступу вразливих груп населення у віддалених поселеннях до якісних адміністративних послуг» 22 лютого 2021 року до Скадовської міської ради завітала телевізійна група Програми розвитку ООН в Україні.

Міський голова Олександр Яковлєв дав  інтерв’ю, він розповів з якими економічно-соціальними складнощами спіткнулась наша громада у зв’язку з пандемією COVID-19. Також гостей зі столиці цікавило питання проблем які допоміг вирішити проєкт Програми розвитку ООН в Україні та надання мобільних ЦНАПів. Олександр Яковлєв поділився досягненнями у роботі відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради та зазначив що громада завжди готова до співпраці з ПРОООН в Україні.

Заступник начальника відділу

надання адміністративних послуг