Семінар з розвитку галузі бджільництва

Дата: 26.02.2021 17:01

Вже традиційно щорічно на території ККЗ « Ювілейний» (м.Херсон вул.Перекопська, 11) проходитиме агропромислова виставка «Фермер».

03 березня 2021 року о 12:00 в рамках цієї виставки відбуватиметься семінар на тему: "Розвиток галузі бджільництва - дієвий алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади". До участі запрошуються: провідні аграрії, представники Мінекономіки, районні Асоціації фермерських господарств, райдержадміністрації, об’єднанні територіальні громади.

В ході семінару будуть висвітленні питання, що пов’язані з попередженням та недопущенням отруєння бджіл під час обробки сільськогосподарських угідь, заходи безпеки під час надання послуг бджолозапилення, а також інструмент ефективної комунікації «Grand Expert».