02 Вересня, 2019 р., 16:52
Сьогодні, 2 вересня, пролунали перші урочисті дзвоники у міських загальноосвітніх школах з нагоди початку нового навчального року. Урочисті лінійки зібрали на шкільних подвір’ях  вчителів, учнів, батьків. Про здобутки, досягнення та плани на майбутнє говорили директори шкіл, привітали з Днем знань почесні гості свята.
30 Серпня, 2019 р., 16:38
29 серпня відбулась виїзна нарада з питання проведення реконструкції міських очисних споруд. Нараду провів секретар міської ради Сокольчук О.М. з представниками ТОВ «УкрНДІ ІнжПроект – Південь», м. Херсон та КП «Очисні споруди».
30 Серпня, 2019 р., 16:36
Гарною традицією на День міста є проведення фестивалю «Смаженого бичка». Цього року  запашний та цікавий фестиваль відбудеться 22 вересня на міській набережній.
30 Серпня, 2019 р., 16:31
Період оздоровлення дошкільнят міста завершено. Сьогодні заступник міського голови, куратор міських дошкільних закладів, Бутенко О.І. провела обстеження готовності ясел-садків у місті до навчального року, забезпечення належних технічних, санітарних вимог, засобів та матеріалів для виховного процесу.
29 Серпня, 2019 р., 16:36
29 серпня 2019 року апарат міської ради розпочав ряд акцій з благоустрою до 125 річчя заснування міста-курорту Скадовська.
29 Серпня, 2019 р., 16:22
29 серпня поточного року на базі Скадовської ОЗ СНВК «Академічна гімназія» відбулась конференція керівників освітніх закладів району.
29 Серпня, 2019 р., 16:15
 Віддай людині крихітку себе.
28 Серпня, 2019 р., 17:16
Шановний Олексію Євгеновичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження!
28 Серпня, 2019 р., 14:17
НACCP – Hazard Analysis Critical Control Points – система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках – міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів.
28 Серпня, 2019 р., 14:02
Сьогодні тривають роботи з благоустрою Молодіжного парку, який розташований у східній частині міста. Наразі прокладається плиткове покриття пішохідних доріжок. В подальшому  заплановано встановлення малих архітектурних форм, альтанок, лав для відпочинку.