23 Вересня, 2019 р., 15:13
З нагоди Дня міста знову згуртував міську родину вже традиційний фестиваль «Смаженого бичка». Його веселий запальний настрій об’єднав любителів велопрогулянок, гурманів місцевих морепродуктів та всіх поціновувачів фестивального руху.
23 Вересня, 2019 р., 15:04
День народження міста яскраво і святково відзначили скадовчани. Урочистості відкрив отець Тарасій Канюка, привітавши з Різдвом Пресвятої Богородиці та благословивши добрі починання містян. Першими на святковій площі вітали наймолодших учасників свята,  парад дитячих візочків “Дорогу карапузам!”. Яскраві казкові малюки отримали іграшки від міської ради.
23 Вересня, 2019 р., 14:58
21 вересня 2019 року на честь 125-ї річниці заснування міста Скадовськ, співорганізатором яких є Скадовська міська рада, відбулись спортивні змагання.
23 Вересня, 2019 р., 14:54
21 вересня 2019 року о 10.30 на старому кладовищі відбулась панахида на честь засновника міста С.Б.Скадовського та його родини. Панахиду служив отець Павло Чілімов. По її завершенню до присутніх звернувся секретар міської ради Сокольчук О.М., який нагадав про історію заснування міста, непересічну роль Сергія Балтазаровича Скадовського у розвитку міста. Присутні вчителі Скадовського ОЗ СНВК «Академічна гімназія» вшанували пам’ять родини Скадовських покладанням квітів на їх могили.
23 Вересня, 2019 р., 14:18
20 вересня 2019 року в районному будинку культури відбулась церемонія нагородження активістів міської громади, у привітанні яких взяли участь аматорські колективи міста. Під час святкування були вручені відзнаки та грамоти міської ради.
21 Вересня, 2019 р., 16:44
На святкування ювілею Дня міста Скадовська прибули делегації з міст партнерів Новополоцька (Білорусь) і Золочева, Львівська обл.
21 Вересня, 2019 р., 16:11
До 125-річниці заснування міста Скадовська відбулось урочисте відкриття пам’ятника видатному земляку Силину О.О.
21 Вересня, 2019 р., 15:57
До 125-річниці рідного міста-курорту Скадовська власні поетичні твори представляли скадовчани на традиційних літературних читаннях. Фахівці Скадовської бібліотечної системи зібрали талановитих митців слова біля пам’ятника засновнику міста С.Б.Скадовського.
21 Вересня, 2019 р., 15:55
З нагоди Дня фармацевтичного працівника грамотою міського голови відзначено Мошко Інгу Михайлівну, провізор приватного підприємства «Максім», за високий рівень професіоналізму, відданість справі, ініціативність та працелюбність.
19 Вересня, 2019 р., 10:59
21 вересня у храмах міста проводяться святкування Різдва Пресвятої Богородиці. Цього дня панахиду на честь засновника міста С.Б.Скадовського та його родини  перенесено з 09.30 год. на 10.30 год., після чого відбудеться  церемонія покладання квітів на могилу родини Скадовських (старе кладовище).