10 Вересня, 2019 р., 20:29
Вже стало традиційним проведення службою зайнятості різнопланових профорієнтаційних акцій для дітей, які відпочивають у дитячих оздоровчих таборах. Ця робота спрямована на допомогу школярам в усвідомленому виборі майбутньої професійної долі.
10 Вересня, 2019 р., 19:43
Афіша фестивалю
09 Вересня, 2019 р., 18:12
6 вересня 2019 року в залі засідань міської ради відбулись громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації  “Детальний план території на східному та західному пляжах м.Скадовська з визначенням прибережної захисної смуги, в тому числі пляжної зони з функціонально-планувальною організацією припляжної, пляжної та акваторіальної зони”.
06 Вересня, 2019 р., 17:47
На початку нового навчального року в дошкільному закладі №7 «Казка» відбулась настановча педагогічна нарада за темою «Якісна освіта – запорука самореалізації особистості», на якій були затверджені нормативні документи, що регламентують роботу закладу протягом року. Завідувач закладу О.Єгорова ознайомила педагогів з наказами «Про підсумки оздоровчого періоду» та «Підготовку до нового 2019-2020  навчального року».
06 Вересня, 2019 р., 17:41
05 вересня поточного року на стадіоні «Колос» відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Яскравою ходою пройшли спортивні школи та заклади позашкільної освіти.
06 Вересня, 2019 р., 17:26
Новий світлофорний об’єкт на розі вулиць Сергіївська та Джарилгацька нині активно виконує функцію упорядкування дорожнього руху в місті. 05 вересня 2019 року апарат виконкому міської ради у ході чергової акції з благоустрою проводив роботи з чищення бордюрів, їх фарбування, нанесення осьової розмітки, чищення пішохідних доріжок від бур’янів та порослі.
06 Вересня, 2019 р., 17:25
Питання скасування пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (передбачено ст. 40 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності») за останній рік піднімалося багато разів. Cкасування пайової участі (внеску) покликане, зокрема, покращити інвестиційну привабливість України, що в свою чергу має позитивно позначитися на позиції України у рейтингу Doing Business.
06 Вересня, 2019 р., 17:18
11 вересня 2019 року о 10 год. на футбольному полі РК ДЮСШ відбудеться спортивне свято для дошкільнят міста. Запрошуємо повболівати та підтримати маленьких спортсменів, порадіти за їх перші досягнення та перемоги!