06 Вересня, 2019 р., 17:25
Питання скасування пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (передбачено ст. 40 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності») за останній рік піднімалося багато разів. Cкасування пайової участі (внеску) покликане, зокрема, покращити інвестиційну привабливість України, що в свою чергу має позитивно позначитися на позиції України у рейтингу Doing Business.
06 Вересня, 2019 р., 17:18
11 вересня 2019 року о 10 год. на футбольному полі РК ДЮСШ відбудеться спортивне свято для дошкільнят міста. Запрошуємо повболівати та підтримати маленьких спортсменів, порадіти за їх перші досягнення та перемоги!
05 Вересня, 2019 р., 14:51
Станом на 01 вересня 2019 року на розгляд адміністративної комісії виконкому міської ради  направлено 66 справ про адміністративні правопорушення, з яких повернуто на доопрацювання 2 адміністративні справи, направлено за належністю розгляду також 2 справи.
05 Вересня, 2019 р., 13:09
04 вересня поточного року колектив Скадовської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги отримав спеціалізований автомобіль для надання медичної допомоги. Обладнання автомобілю відповідає сучасним вимогам, стане у нагоді лікарям «швидкої» служби та забезпечить швидке надання допомоги потребуючим.
05 Вересня, 2019 р., 13:08
Візьми участь у  велопробізі вулицями рідного Скадовська, присвяченому Дню міста під назвою “Скадовчани рулять!”.
05 Вересня, 2019 р., 12:58
Гарною традицією на День міста, яке Скадовськ та скадовчани святкуватимуть 21 вересня 2019 року, став парад дитячих візочків під девізом: “Дорогу карапузам!”.
05 Вересня, 2019 р., 12:40
01 вересня 2019 року відбулась центральна гра ІV туру ІІ кола Чемпіонату з футболу Олешківського району.  На полі стадіону зустрілись команди «Джарилгач» (м.Скадовськ) та «Дунапак» (м.Олешки), яка є одним з лідерів Чемпіонату.
03 Вересня, 2019 р., 21:38
На численні прохання мешканців міста щодо роз’яснення питань формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення міська рада надає штатні розписи КП «Водне господарство» й «Очисні споруди»,  та дані вартості відповідних послуг по Херсонській області та містах України. Відповідна інформація наведена у фотододатках до інформації.
03 Вересня, 2019 р., 18:58
У дошкільних закладах міста розпочато новий навчальних рік. Крім матеріально-технічного забезпечення міська рада постійно здійснює контроль якості харчування вихованців закладів. 03 вересня поточного року проведено моніторинг відповідності складеного меню, його калорійності, вмісту вітамінів.