Професійне навчання збільшує гарантії працевлаштування

Дата: 06.08.2019 16:22

Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує на безкоштовне навчання до Державного навчального закладу  «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» за такими професіями:

- Продавець непродовольчих товарів ( термін навчання 4,3 міс)

- Продавець продовольчих товарів     ( термін навчання 4,5 міс.)

- Касир торговельного залу                 ( термін навчання 3,8 міс.)

- Плодоовочівник                                 ( термін навчання 3,3 міс.)

- Овочівник                                           ( термін навчання 3,2 міс.)

- Офіціант                                             ( термін навчання 3,5 міс.)

- Бармен                                                ( термін навчання 3,6 міс.)

- Швачка                                               ( термін навчання 5,0 міс.)

Перевагами навчального закладу є стислі терміни навчання, максимальне врахування вимог роботодавців, впровадження новітніх технологій навчання, можливість навчатися за індивідуальною програмою, комфортна атмосфера навчання для людей різного віку. Витрати, пов’язані з організацією професійного навчання безробітних, проживання та проїзду до міста, де знаходиться навчальний заклад та у зворотному напрямку фінансується службою зайнятості. По закінченню навчання видається свідоцтво державного зразка.

Скористайтеся можливістю отримати  безкоштовно якісну професійну освіту та підвищити свій шанс на працевлаштування!

За більш детальною інформацією звертайтесь до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м.Скадовськ, вул. Олександрівська, 32-А (каб.№7, №8) або за тел. 5-23-16.