Небезпека поруч!

Дата: 07.08.2019 17:16

В місті Скадовську розпочалося масове цвітіння карантинного виду бур’яну – амброзії полинолистої.

Амброзія полинолиста належить до карантинних бур’янів, які завдають великої шкоди не лише сільському господарству, але й здоров’ю людини. Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. В період цвітіння, а це з середини липня до жовтня, серед населення спостерігається алергійне захворювання – амброзійний поліноз (осіння сінна лихоманка).

Керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, власникам індивідуальних будинків постійно проводити заходи з недопущення заростання своїх та прилеглих ділянок бур’янами.

Здійснювати регулярне обстеження вищевказаних ділянок з метою виявлення та знищення амброзії полинолистої або інших карантинних рослин.

Видаляються карантинні рослини з корінням

Виконавчий комітет Скадовської міської ради