Сузір’я перемог Скадовської школи мистецтв на конкурсі «Херсонський первоцвіт»

Дата: 14.04.2021 14:12

Другий рік ми живемо в складну епоху пандемії… Тривожно, скорботно, незвично. Для музиканта крім здоров’я власного та близьких складність ще і у відсутності сцени, концертів, оплесків, слухачів, змагань. Вчимося жити онлайн, сподіваючись на краще! Напевно, саме з метою заповнити цю артистичну порожнечу, і виникло безліч інтернет-конкурсів – всеукраїнських і міжнародних, платних і благодійних.

Але серед цих конкурсних сузірь є один, який для нашої області вважається найвагомішим – своєрідний творчий звіт, висновок, результат роботи. Це – «Херсонський первоцвіт» - конкурс для найталановитіших. Саме тому кожна школа ретельно відбирає найкращих, бо перемогти в такому конкурсі – велика честь.

Скадовськ і цього разу отримав найбільшу кількість перемог. Тільки перелік лауреатів займає багато  строк, але – вони того варті!

Найвищу нагороду конкурсу – гран-прі – отримав вокальний ансамбль «Провесна» (керівник М.К.Мавріді, концертмейстер В.В.Кипяткова). Журі відзначило цікавий репертуар ансамблю, культуру і майстерність виконання.  Ось імена переможців: Домбровська Анастасія, Зайва Анастасія,  Барбух Софія, Михайлова Валерія, Канюка Ангеліна, Сурдул Єлизавета, Домерт Алла, Знахаренко Аріна, Ходжаєва Крістіна, Кузнєцова Дар’я, Аксьонов Олександр.

Лауреатами першої премії у різних номінаціях стали зразковий оркестр народних інструментів "Садко" (керівник І.В. Щеренко), ансамбль скрипалів  "Тутті" (керівник О.Д.Жовніренко, концертмейстер І.О.Шульга), квартет тромбоністів (керівник В.Ф.Білошапко), квінтет саксофоністів (керівник А.І. Шумейко). Другу  премію та звання лауреатів  отримали  ансамбль бандуристів "Веснянки" (керівник І.В.Бородіна, дебют), вокальний ансамбль "Зоряниця" (керівник М.К.Мавріді, концертмейстер В.В Кипяткова), Аксінья Бабенко (фортепіано, викладач М.С.Яресько). Почесну третю премію мають  вокальний ансамбль "Домісолька" (керівник В.В.Бородін, концертмейстер М.С.Яресько), тріо домристів (керівник О.О.Чеботарьова, концертмейстер О.О.Колотило), Валерія Коврижна (фортепіано, викладач Г.М.Горова). Дипломи конкурсу отримали Крістіна Ходжаєва ( фортепіано, викладач Ю.П.Руденко) та Поліна Шпинь (фортепіано, викладач М С.Яресько).

Школа пишається своїми зірочками та їх наставниками! Попереду ще багато конкурсів і, сподіваємося, перемог!