Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Скадовській громаді створено дитячий будинок сімейного типу

Дата: 15.04.2021 17:09
Кількість переглядів: 643

Кожна дитина має право на виховання у родині, в якій повинен відбуватися всебічний розвиток дитячої особистості.

Фото без опису

Але іноді проживання в сім’ї стає небезпечним для життя та здоров’я, в якій діти стають жертвами насильства або бездоглядності. Причин, які призводять до складних життєвих обставин, безліч. І тоді постає питання вилучення дитини з біологічної сім’ї та влаштування її до закладів соціального  типу.

 

Державна соціальна політика у сфері захисту прав дітей направлена на реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм виховання дітей, які залишились від батьківського піклування та влаштування їх до сімейних форм виховання, зокрема, однією з яких є прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу.

 

З метою розвитку сімейних форм виховання в Скадовській територіальній громаді, працівниками служби у справах дітей Скадовської міської ради спільно з представниками комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» проведено роботу по збору відповідних документів та влаштування дітей, які залишились без батьківського піклування до дитячого будинку сімейного типу.

Під час роботи з дітьми та матір’ю – вихователькою обстежено умови проживання родини, враховані вікові особливості малолітніх дітей, на засіданні виконавчого комітету міської ради розглянуті та прийняті рішення щодо встановлення статусу дітей та влаштування до дитячого будинку сімейного типу, збережено місце навчання та виховання дітей, між дітьми, яких влаштовано до родини та матір’ю – вихователькою встановлено дружні відносини.

 

Працівниками служби у справах дітей міської ради систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо  розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пошуку кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі шляхом розміщення матеріалів  у засобах масової інформації.

Шановні жителі Скадовської територіальної громади! Якщо Ви бажаєте виховувати дитину або дітей, які позбавленні батьківського піклування, звертайтесь за адресою: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 32 (ІІІ поверх), кабінет служби у справах дітей Скадовської міської ради.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора