Вітання від громади шановним ювілярам!

Дата: 15.04.2021 19:02

Підтримуючи добру традицію міської ради вітати почесних ювілярів з 90 та 95-річчям, сьогоднішній день став щедрим на привітання. Саме сьогодні 95-річчя святкує Завгородній Микола Іванович,

учасник війни, ветеран праці колгоспу «Радянська Україна». Привітали шановного ювіляра перший заступник міського голови Грищенко О.В., голова ради ветеранів Безердян Л.В., керівник компанії «Віндкрафт Україна» Власенко А.В. Зустріч була сповнена теплих щедрих побажань здоров’я, злагоди, достатку, родинного тепла і числених спогадів про роботу у провідному сільськогосподарському підприємстві міста.

Також сьогодні подарунки від міської ради отримали ювіляри, які відзначили дні народження у січні поточного року й своєчасно не змогли отримати подарунок через карантинні заходи.

Слова вітань і подарунки передали очільники ради ветеранів Безердян Л.В і Якубчук Г.П. ветеранам громади – Бейко Раїсі Василівні, Сандальнєвій Клавдії Йосипівні, Івановій Варварі Петрівні, Котилевичу Івану Анатолійовичу, Цепкіній Ніні Григорвні, Масюткіній Клавдії Микитівні, Лутченку Василю Микитовичу.