Відбувся конкурс по отриманню тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності влітку у Скадовську

Дата: 14.04.2021 17:18

Сьогодні, 14 квітня, о 10.00 годині у великій залі комунального закладу «Скадовський міський будинок культури ім. Т.Г. Шевченко» розпочала роботу конкурсна комісія по отриманню тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у  м. Скадовську в літній сезон 2021 року.

Учасники конкурсу напередодні пройшли реєстрацію та отримали картки з номерами для участі в аукціоні. Присутніх у залі привітав міський голова Яковлєв О.Ю., у зверненні до приватних підприємців він сказав:«Думаю наша співпраця буде плідною, всі мають бути задоволені. Успіхів вам!». Голова комісії, перший заступник міського голови Грищенко О.В. повідомив про умови участі у конкурсі, порядок здійснення оплати за місця та укладення договору з комунальних послуг.

Перший тур конкурсу відбувся. Наступний, рішенням комісії, має відбутися 14 травня.