21 Жовтня, 2019 р., 14:44
18 жовтня  2019 року у ЗДО №5 «Червона Шапочка» пройшов осінній ярмарок «Картопля – FEST». Народні ярмарки проводилися з давніх-давен, де всі збиралися, як на свято. Цьогоріч Королевою ярмарки стала її величність Картопля. Святкову атмосферу створив «Гімн Картоплі» та весела жартівлива пісня «Ой гоп гопака».
21 Жовтня, 2019 р., 11:48
Шановний Сергію Івановичу! Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження! Повсякденна відповідальна діяльність вимагає від Вас повної відданості справі, подолання труднощів, високого професіоналізму. За Вашими плечима багаторічний досвід, повага та визнання. Ваш невичерпний запал, мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність, воістину вражають.
21 Жовтня, 2019 р., 11:16
23 жовтня 2019 року з 10:00 в приміщенні Скадовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (м.Скадовськ, вул.В’ячеслава Чорновола, 55) відбудеться особистий виїзний прийом громадян. Прийом проводитиме в.о. начальника Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Мандра Олександр Миколайович.
18 Жовтня, 2019 р., 15:18
Радісну подію 18 жовтня 2019 року у виставковій залі районного будинку культури відзначив заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Чебурашка» Скадовської міської ради. Рів­но 35 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері дитячого садка, а оче­нята почали звикати до диво­виж­ного світу, де оселилося безтурботне дитинство. За три з половиною де­сятки років багато вихованців вийшло з цих стін, озбро­єних необхідними знаннями, вмін­ням працювати в колективі, ви­хованих і підготовлених до шко­ли.
17 Жовтня, 2019 р., 16:05
У зв’язку з проведення 24 жовтня 2019 року у залі засідань міської ради конкурсу по отриманню тимчасових місць  для провадження підприємницької діяльності у м.Скадовську у літній сезон 2020 року, надаємо розрахунок обсягу пайової участі власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою, розвитку інфраструктури, соціально-економічного і культурного розвитку міста Скадовська для сезонної торгівлі у 2019-2020 роках.
16 Жовтня, 2019 р., 16:48
16 жовтня 2019 року в ЗДО міста «Казка», «Червона шапочка» та «Теремок» проведено пускові роботи по перевірці готовності опалювальних систем до роботи в опалювальний період. Ще в 2 закладах дошкільної освіти пускові роботи заплановано провести найближчим часом. В разі різкого зниження температури, а саме середньодобової до +8С, опалення у садках буде ввімкнено невідкладно.
16 Жовтня, 2019 р., 16:35
Відділом надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради Херсонської області надається адміністративна послуга з питань державної реєстрації фізичної особи-підприємця. Для отримання відповідної послуги необхідно надати наступні документи:
15 Жовтня, 2019 р., 15:09
15 жовтня 2019 року на черговій апаратній нараді виконкому міської ради під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. окреслено завдання на поточний тиждень.
15 Жовтня, 2019 р., 14:19
В рамках відзначення заходів до Дня захисника України, з метою вшанування та увічнення пам’яті тих, хто поліг за свободу і незалежність України, 11 жовтня біля районного будинку культури, неподалік пам’ятника засновнику міста С.Б.Скадовському по вулиці Сергіївська, відбулося висадження 10 колоновидних  туй.  Акція з висадки «Алеї захисників України» спрямована на вшанування пам’яті загиблих у війні на сході нашої держави.
11 Жовтня, 2019 р., 15:15
11 жовтня 2019 року у ЗДО№ 5 «Червона Шапочка» відбулося свято - посвята вихованців старших груп «Козачата» та «Ромашка» у козачата. Під час заходу до дітей завітав козак, який супроводжував їх під час усього свята та провів з малечею цікаві ігри, випробував силу та уміння хлопчиків, а також  оцінив талант та акторські здібності присутніх на святі дівчаток.