Відділ надання адміністративних послуг інформує

Дата: 16.10.2019 16:35

Відділом надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради Херсонської області надається адміністративна послуга з питань державної реєстрації фізичної особи-підприємця. Для отримання відповідної послуги необхідно надати наступні документи:

1) заповненна заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем Форма 10 (можна завантажити за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1500-16 );

2) заява про обрання фізичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість - за бажанням заявника;

3) нотаріально засвідчена письмова згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника чи органу опіки та піклування - для фізичної особи, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності;

4) договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства - у разі державної реєстрації фізичної особи, яка самостійно або з членами сім’ї створює сімейне фермерське господарство відповідно до Закону України «Про фермерське господарство».

Для подачі документів та здійснення реєстраційних дій необхідно звернутись до державного реєстратора відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради за адресою м.Скадовськ, вул.Сергіївська, буд.10.