Завдання на поточний тиждень

Дата: 15.10.2019 15:09

15 жовтня 2019 року на черговій апаратній нараді виконкому міської ради під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. окреслено завдання на поточний тиждень.

Про плани робіт доповідали керівники структурних підрозділів виконкому міської ради. Зосереджено увагу щодо готовності дошкільних навчальних закладів до опалювального сезону.

17 – 18 жовтня заплановано проведення засідань постійних депутатських комісій для розгляду питань, які виносяться на розгляд чергової сесії міської ради.

У ході наради також обговорились питання результатів роботи комісії по обстеженню дорожнього покриття проїзної частини  вул. А. Шептицького та проведення заходів по реконструкції комплексу міських очисних споруд по очистці стічних каналізаційних вод комунального підприємства “Очисні споруди” в м.Скадовську.