Козацькому роду нема переводу!

Дата: 11.10.2019 15:15

11 жовтня 2019 року у ЗДО№ 5 «Червона Шапочка» відбулося свято - посвята вихованців старших груп «Козачата» та «Ромашка» у козачата. Під час заходу до дітей завітав козак, який супроводжував їх під час усього свята та провів з малечею цікаві ігри, випробував силу та уміння хлопчиків, а також  оцінив талант та акторські здібності присутніх на святі дівчаток.

Перед посвятою юні козачата ознайомились із заповідями, побутом та звичаями, що панували на Запорізькій Січі. Перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею  вони з гордістю дали клятву, що вивчатимуть історію рідної країни та шануватимуть традиції, щоб чесно служити українському народові.

Патріотичне виховання дошкільників ЗДО 5 «Червона Шапочка» є пріоритетним, і «Посвята в козачата» є тому приклад. Захід підготували музичні керівники Олена Романова та Ірина Горбатенко, вихователь Аліна Бандура, а також за підтримки активіста батьківського руху - Сергія Березюка. Завдяки зусиллям всіх свято вийшло феєричним та піднесеним.