Утворено тимчасову комісії міської ради щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)

Дата: 06.08.2020 17:00

Розпорядженням міського голови від 05.08.2020 № 100-р утворено тимчасову комісії з питань дотримання суб'єктами господарювання у місті Скадовську законодавства у сфері благоустрою населених пунктів, торгівлі, громадського харчування та обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином.

З 7 серпня тимчасова комісія починає працювати, метою роботи якої є здійснення належного контролю за станом благоустрою міста, за дотриманням суб'єктами господарювання, визначених правил і норм у сфері торгівлі та громадського харчування, а також обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України. Очолить комісію перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, у її складі працюватимуть представники виконкому міської ради та, за згодою, фахівці Скадовського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Скадовського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Херсонській області, Скадовського районного сектору Головного Управління ДСНС України у Херсонській області, Скадовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.