БЕЗПЕКА ТА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ – НАШ ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ

Дата: 06.08.2020 17:02

Карантин вніс свої корективи в звичне життя дитячого садочка №4 «Чебурашка», але вчасно було налагоджено роботу в нових умовах з дотриманням санітарних вимог.

Вранці для дітей та працівників обов’язковий температурний скринінг, протягом дня – часте миття рук з милом, дезінфікція, провітрювання та вологе прибирання за графіком. Більшу частину часу діти проводять на свіжому повітрі, розважаючись та граючи з дотриманням соціальної дистанції.

На вході до дитячого садка та групових приміщень облаштовано місце для обробки рук спиртовмісним антисептиком. Для можливості дотримання санітарних вимог в період карантину за бюджетні кошти придбані дезінфікуючі, миючі, антисептичні засоби, безконтактні термометри, засоби індивідуального захисту тощо. Слоган роботи коллективу: «Всім 36,6!»