Сьогодні про актуальне

Дата: 10.08.2020 17:35

Сьогодні, 10 серпня, відбулась оперативна нарада під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М. в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, підприємств ЖКГ. Секретар міської ради зосередив увагу на питаннях завершення оздоровчого сезону, стані благоустрою міста, підготовки проектів до чергової сесії міської ради.

Чергову сесію міської ради заплановано провести у першій декаді вересня. За дорученням секретаря міської ради до 12 серпня надаються проекти на розгляд сесії, серед них готуються актуальні зміни до міського бюджету з урахуванням поточного стану доходів і витрат.

Серед доручень також звіт по сплаті місцевих податків – земельного, на нерухомість та туристичного збору. Окремо буде підготовлено довідку по неплатникам туристичного збору. На порядку денному наради були також питання проведення тендерів по ремонтам покриття міських доріг, придбання апарату ШВЛ для міської лікарні, організація заходів до Дня незалежності України та ін.