26 Жовтня, 2020 р., 15:48
У зв’язку із обмеженнями на проведення масштабних масових заходів Херсонський обласний Центр народної творчості пропонує проведення обласного культурно-мистецького проєкту «Свято Гарбуза, або Хелловін по-українськи» в Інтернет-форматі.
23 Жовтня, 2020 р., 15:39
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», відбудеться тимчасове припинення електропостачання споживачів.
23 Жовтня, 2020 р., 15:33
 «Як у маленького деревця турботливий садівник
23 Жовтня, 2020 р., 15:30
Проектний менеджер — це людина, що відповідає за перебіг проекту впровадження заходів з енергоефективності в будинку, підготовку документації  та загальний супровід проектів за умовами Програми «‎Енергодім»  (https://eefund.org.ua/programa-energodim).
23 Жовтня, 2020 р., 11:07
24 жовтня 2020 року з 00:00 год. в Україні розпочнеться «день тиші» перед виборами, відповідно до ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори».
22 Жовтня, 2020 р., 16:44
16 жовтня відбулось чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації.
22 Жовтня, 2020 р., 16:34
Здійснилася заповітна мрія всіх учасників освітнього процесу ЗДО (ясла-садок) №5 «Червона Шапочка» Скадовської міської ради – зробити ремонт спортивної зали. І сьогодні, завдяки фінансуванню Скадовської міської ради, коштам, що були вилучені з благодійного ярмарку «Картопля-FEST-2019», величезній та копіткій роботі працівників закладу, батьків наших вихованців, маємо відремонтовану, із сучасним дизайном, інноваційну спортивну залу, яка буде заохочувати дітей та їх родини до активної участі в спортивно-оздоровчих заходах та сприяти їх гармонійному фізичному розвитку.
21 Жовтня, 2020 р., 11:25
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території Cкадовської міської ради.
21 Жовтня, 2020 р., 11:22
Шановний Сергію Івановичу! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження!
20 Жовтня, 2020 р., 16:42
Для дотримання належного санітарного стану в нашому місті працює дільниця з вивозу твердих побутових відходів (санпарк) комунального підприємства «Очисні споруди». Транспортний цех дільниці завжди у роботі, адже більшість транспортних засобів  давно пережили строк своєї експлуатації.