Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Увага! Навчання проектних менеджерів

Дата: 23.10.2020 15:30
Кількість переглядів: 3256

Проектний менеджер — це людина, що відповідає за перебіг проекту впровадження заходів з енергоефективності в будинку, підготовку документації  та загальний супровід проектів за умовами Програми «‎Енергодім»  (https://eefund.org.ua/programa-energodim).

 Програмою підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачена можливість отримання об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків, включаючи послуги проектних менеджерів. Фонд енергоефективності поверне до 70% витрат ОСББ на послуги проектного менеджера.

Для реалізації проекту з термомодернізації багатоквартирного будинку необхідно володіти достатньо глибокими знаннями у технічній, фінансовій та юридичній сферах, чітко дотримуватися процедури програми «Енергодім».

 Громадян, які зацікавлені отримати знання для професійного супроводу проектів термомодернізаціі будинків, запрошуємо пройти навчання за напрямом «Підготовка проектних менеджерів» на базі ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ». Програма навчання включає ряд актуальних питань:

  • Оцінка готовності ОСББ до участі в програмі «Енергодім»
  • Енергоаудит
  • Фінансові аспекти програми «Енергодім»
  • Розробка проектної документації, її експертиза
  • Енергоефективність
  • Верифікація впровадження проекту

Стати слухачем 5-денних курсів можуть всі бажаючі. Вартість навчання становить 660 грн. Для безробітних осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості, навчання безкоштовне.

Навчання дозволить усім зацікавленим отримати відповідні знання для подальшого управління проектами енергомодернізації багатоповерхівок.

         За додатковою інформацією звертайтесь до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м.Скадовськ, вул. Олександрівська, 32 А, каб. №7, 8 або за тел. (05537)52316.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора