23 Грудня, 2020 р., 14:23
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляє про тимчасове припинення електропостачання споживачів.
23 Грудня, 2020 р., 14:20
Сьогодні, внаслідок важкої хвороби, перервався земний шлях Юрія Васильовича Вишневого, голови Скадовської  міської  ради  1992-1998 р.р.
23 Грудня, 2020 р., 12:07
Ви давно мріяли змінити власне життя, спробувати себе у новій професії, реалізувати забуті мрії та почати розвивати приховані таланти?
22 Грудня, 2020 р., 17:37
Святкової новорічної пори особливо очікують діти, адже це час дивовижних подій і подарунків. Їх готували й у Скадовській міській раді. Солодощі отримали діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних родин міста Скадовська, сіл Таврія, Красне та Широке, юні артисти творчих колективів районного будинку культури і Центру дитячої та юнацької творчості - учасники святкових розважальних програм.
22 Грудня, 2020 р., 17:36
Католицьке Різдво — це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Воно відзначається 25 грудня в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина, що викупив гріхи людей своєю смертю.
22 Грудня, 2020 р., 17:31
Передсвятковий привіт від Мінцифри! Рік тому ми запустили єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки цьому батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.
21 Грудня, 2020 р., 17:13
Сьогодні 90-річчя відзначає Вороніна Поліна Опанасівна, скадовчанка, ветеран праці. З визначною подією її привітали представники міської ради і ради ветеранів.
21 Грудня, 2020 р., 17:03
Сьогодні, 21 грудня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, закладів дошкільної освіти і поліції охорони.
21 Грудня, 2020 р., 17:00
18 грудня 2020 року у рамках співпраці КУ "Скадовський районний методичний кабінет", КУ ЦПРПП Великоолександрівської РР, ЗДО (ясла-садок) №6 "Теремок" Скадовської міської ради та Великоолександрівським ЗДО №1 відбувся телеміст дружби.
18 Грудня, 2020 р., 16:57
Сьогодні, 18 грудня, відбулась ІІІ позачергова сесія міської ради. Напередодні сесії відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій.