04 Січня, 2021 р., 13:52
Кращим дарунком від славних скадовських футболістів стала товариська гра. Її провели 31 грудня збірні команди футбольно-спортивного клубу «Джарилгач» і Скадовського району.
30 Грудня, 2020 р., 17:06
29 грудня у залі засідань міської ради відбулась організаційна нарада з керівниками сільських дошкільних закладів Скадовської міської територіальної громади. У роботі наради брали участь міський голова Яковлєв О.Ю. і заступник міського голови Бутенко О.І.
30 Грудня, 2020 р., 13:59
Відкрита інформаційна платформа E-Export School від Укрпошти започаткована для українських виробників.
29 Грудня, 2020 р., 17:15
28 грудня міський голова Яковлєв О.Ю. провів нараду з керівниками закладів оздоровлення та розміщення, громадського харчування і орендарями пляжів м. Скадовська.
29 Грудня, 2020 р., 17:09
Конкурс міської ради на краще новорічне оздоблення будівель та прилеглих територій установ, організацій, підприємств і приватних садиб міста Скадовська завершується. На адресу комісії по визначенню переможців конкурсу надійшли повідомлення. Серед них і композиція по вул. Олександрійській 15. У вікні багатоповерхівки юний чарівник створив зимову композицію з казковими будиночками. Його добре освітлюють святкові ліхтарики, тож усі перехожі можуть побачити зимове диво.
29 Грудня, 2020 р., 17:03
Час Різдвяних і новорічних святкувань завжди цікава й насичена на події пора.
24 Грудня, 2020 р., 16:19
Міська програма  “Виконання робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням доріг, вулиць та тротуарів м.Скадовська” працює.
24 Грудня, 2020 р., 16:15
23 грудня  відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.
24 Грудня, 2020 р., 16:13
Сьогодні, 24 грудня, працівники КП «Очисні споруди» гасили пожежу, яка виникла у сміттєвозі.
24 Грудня, 2020 р., 16:10
Цього року Скадовська міська рада підтримала ініціативу з друку книги «Митці Скадовщини». Зібрання творів міських художників опрацювала редакційна колегія видання: Бут М.С.,  Бухтій О.Л., Смирнова Л.Ю., Степанова Є.І., Теленик А.Ф., Чеботарьов В.В.