22 Січня, 2021 р., 16:27
А чи знаєте ви, що на конкурсі краси мов у Парижі українська мова зайняла третє місце? А українському письменнику Тарасу Шевченко встановлено найбільшу кількість пам’ятників у світі? Ні?
22 Січня, 2021 р., 11:44
22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.
22 Січня, 2021 р., 10:49
У зв’язку з відміною проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про  відміну  запланованого припинення електропостачання споживачів.
21 Січня, 2021 р., 16:43
Київська міжрегіональна філія Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України звертається до керівників закладів, установ і підприємств різних форм власності з питання забезпечення належного рівню організації безпеки дорожнього руху.
20 Січня, 2021 р., 15:42
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів.
20 Січня, 2021 р., 15:21
Міністерство молоді та спорту України запрошує представників громад, управлінь та підрозділів, відповідальних за молодіжну політику на презентацію нової молодіжної програми «Мріємо та діємо», яка реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується міжнародною некомерційною організацією IREX за сприяння Міністерства молоді та спорту України.
20 Січня, 2021 р., 10:21
Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги виконавчого комітету міської ради надає послуги населенню зі зміни постачальника природного газу.
19 Січня, 2021 р., 17:49
Християни східного обряду 19 січня святкують Хрещення Господнє або Богоявлення. Це третє, найбільше й завершальне свято різдвяно-новорічного циклу. Цього дня у церквах міста відбулись святкові служби.
19 Січня, 2021 р., 17:00
АТ Херсонгаз надає послуги з транспортування природного газу від газорозподільної станції до помешкання чи іншого об'єкта споживача. За це підприємство отримує відповідну складову роздрібної ціни на газ - тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами.