11 Грудня, 2020 р., 08:36
У листопаді поточного року службовими особами відділу прикордонної служби «Скадовськ» було виявлено 2 порушення правил прикордонного режиму під час виконання службових обов’язків на адміністративній ділянці Скадовського району (стаття 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду»).
10 Грудня, 2020 р., 13:42
Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 листопада 2020 року № 888 з 7 грудня 2020 року закрито навігацію для маломірних (малих) суден на водних об’єктах Херсонської області в 2020 році.
10 Грудня, 2020 р., 13:40
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів. Роботи, що будуть проводитися: технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 "Скадовська" 2Т.
09 Грудня, 2020 р., 17:09
08 грудня 2020 року  відбулось засідання ІІ позачергової сесії Скадовської міської ради VIІI скликання. На  порядок денний  сесії було винесено питання:
09 Грудня, 2020 р., 17:03
09 Грудня, 2020 р., 17:00
Розпорядженням міського голови від 8 грудня 2020 року № 157-р «Про організацію торгівлі ялинками на території міста Скадовськ» визначено місця для торгівлі ялинками на території міста Скадовськ в період з 09 по 31 грудня 2020 року:
07 Грудня, 2020 р., 16:50
У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулося засідання дискусійного клубу на тему: «Основи ненасильницького спілкування». Дискусія відбулась з представниками соціальних служб територіальної громади і району за ініціативи громадських організацій «Усі свої» та «ЖиваЯ», у її роботі брали участь фахівці виконкому міської ради Харчий Н.В. і Тангел Н.Д.
07 Грудня, 2020 р., 16:46
Сьогодні, 07 грудня, відбулась розширена оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, закладів дошкільної освіти і поліції охорони.
07 Грудня, 2020 р., 16:39
04 Грудня, 2020 р., 16:22
Сьогодні, 4 грудня, відбулась зустріч міського голови Олександра Яковлєва з начальником відділу цифрових послуг управління інформаційних технологій обласної державної адміністрації Павлом Куликом з питання трансформації центру надання адміністративних послуг Скадовської районної державної адміністрації в ЦНАП Скадовської територіальної громади. На зустрічі були присутні керівники діючих структур з надання адміністративних послуг.