21 Грудня, 2020 р., 17:00
18 грудня 2020 року у рамках співпраці КУ "Скадовський районний методичний кабінет", КУ ЦПРПП Великоолександрівської РР, ЗДО (ясла-садок) №6 "Теремок" Скадовської міської ради та Великоолександрівським ЗДО №1 відбувся телеміст дружби.
18 Грудня, 2020 р., 16:57
Сьогодні, 18 грудня, відбулась ІІІ позачергова сесія міської ради. Напередодні сесії відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій.
18 Грудня, 2020 р., 16:55
Сьогодні, 18 грудня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. У ході засідання розглядались наступні проекти:
17 Грудня, 2020 р., 18:04
Благодійну акцію оголосило Херсонське відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз жінок», залучаючи всіх небайдужих до доброї справи. Активісти громадської організації збирають подарунки для дітей територіальної громади, які потребують особливої уваги.
17 Грудня, 2020 р., 18:02
Конкурс традиційно оголошує міська рада на краще новорічне оздоблення будівель та прилеглих територій установ, організацій, підприємств і приватних садиб міста Скадовська.
17 Грудня, 2020 р., 18:01
Сьогодні чарівний ювілей відзначає Іванова Людмила Петрівна, учасник війни, активіст ради ветеранів, ветеран освітянської справи. З ювілеєм від дня народження її привітали секретар виконавчого комітету Лілія Козел і заступник голови ради ветеранів Галина Якубчук.
16 Грудня, 2020 р., 17:21
Сьогодні на центральній міській площі завершується прикрашання головної ялинки міста. Новорічне оздоблення проводить бригада КП «Очисні споруди», надалі святковими вогнями буде прикрашено центральну площу міста.
16 Грудня, 2020 р., 17:19
Направлення для досліджень зразків біоматеріалів на COVID-19 надаватимуться лише у електронному вигляді, згідно розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням короновірусної хвороби COVID-19 у Херсонській області від 9 грудня 2020 року № 88 «Про вдосконалення організації проведення лабораторної діагностики корона вірусної хвороби (COVID-19)».
15 Грудня, 2020 р., 17:02
АТ «Укрпошта» протягом багатьох років надає послугу з розповсюдження періодичних друкованих видань України за передплатою.
15 Грудня, 2020 р., 16:58
Сьогодні з нагоди Дня працівників суду відбулися загальні збори колективу Скадовського районного суду. На урочистостях міський голова Олександр Яковлєв привітав фахівців Скадовського районного суду, у вітальному слові до присутніх зауважив, що діяльність судової системи є провідною складовою правового захисту громадян, яка діє на засадах збереження у суспільстві стабільності й громадської справедливості. Міський голова побажав шановному зібранню міцного здоров’я, натхнення у праці, добробуту та родинного тепла.