28 Липня, 2020 р., 10:24
27 липня відбулась оперативна нарада під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, підприємств ЖКГ та поліції охорони.
27 Липня, 2020 р., 11:48
Шановна Галино Іванівно! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! Сяючи добром і завзятістю, з відкритою душею до людей Ви впевнено йдете по життю, збираючи найцінніше - вірних друзів та колег. Міська громада для Вас рідна і близька по духу, Ви десятки літ працюєте без спочинку на благо її процвітання, для людей, які вдячні вам за поради і підтримку, за добре слово і щиру посмішку. Вам ввіряють майбутнє міста, обираючи депутатом міської ради.
24 Липня, 2020 р., 15:45
У міський садочках літня пора проходить цікаво і змістовно. Треба все встигнути – повеселитись, повчитись, засмагнути й загартуватись. Все встигають у міських садочках дружні колективи викладачів і вихованців.
24 Липня, 2020 р., 15:41
Скадовськ-курорт має багаті традиції проведення фестивалів, змагань, конкурсів. Міська рада радо підтримує їх і виступає співорганізатором. Друга половина літа буде цікавою для гостей міста на наступні події:
24 Липня, 2020 р., 15:38
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території м. Скадовська. Планується технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-17.
23 Липня, 2020 р., 16:58
Розпорядженням міського голови від 22.07.2020 р. № 98-р затверджено проведення профілактичних робіт фонтану на центральній міській площі.
23 Липня, 2020 р., 16:56
 Сьогодні, 23 липня, відбулось засідання LXXXI позачергової сесії міської ради VII скликання. Напередодні сесії відбулось спільне засідання депутатських комісій. На порядку денному  розглядались питання:
22 Липня, 2020 р., 16:35
Пік оздоровчого сезону у місті-курорті Скадовську активно триває. Зі зростанням чисельності гостей міста все більш актуальним є збереження належного санітарного стану й благоустрою популярних громадських місць. На виконання відповідних задач здійснюються численні заходи міської програми «Благоустрій території міста Скадовська на 2020 рік». Серед них: прибирання  місць загального користування, очищення  урн  для  сміття та покос трави у м.Скадовську.
22 Липня, 2020 р., 16:33
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться на території м. Скадовська. Планується проведення реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-20 Л-2.
22 Липня, 2020 р., 16:30
21 липня у Скадовську стартував фестиваль повітряних зміїв «Кольорове небо», ініційований аерокосмічною групою «Галактика» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Ємельянов В.К. Співорганізатор фестивалю – Скадовська міська рада.