11 Лютого, 2021 р., 11:48
Херсонський обласний центр з гідрометеорології інформує. Очікується ускладнення погодних умов 12 лютого 2021 року, вночі і вранці дощ з переходом у мокрий сніг, ожеледь з поривами вітру до 15-20 м/с та різким зниженням температури повітря до 3-80 морозу, а також подальшим зниженням температури 13-18 лютого до 10-150 морозу.
10 Лютого, 2021 р., 21:25
Сьогодні 20-річчя відзначає Скадовський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія». З нагоди ювілею колектив запросив гостей на святкування.
10 Лютого, 2021 р., 21:22
Сьогодні Скадовська міська територіальна громада вітає з 90-річчям  скадовчанок Дем’янову Тамару Самойлівну і Тузник Лідію Гнатівну. У цей святковий день  бажаємо шановним ювілярам міцного здоров’я і невичерпної енергії!
10 Лютого, 2021 р., 17:07
11 лютого міський голова О.Ю.Яковлєв проводить виїзний прийом у с. Приморське. Початок зустрічі о 15.00 год. у приміщенні старостату.
09 Лютого, 2021 р., 17:06
Публічні консультації щодо обговорення  проекту реконструкції набережної м. Скадовська відбулись 5 лютого у залі засідань міської ради. Міський голова Яковлєв О.Ю. поінформував присутніх про розроблений проект та поточні зміни до нього. Серед останніх - було внесено пропозицію з прокладання велосипедної доріжки, ряду майданчиків для проведення локальних культурно-мистецьких заходів.
09 Лютого, 2021 р., 17:01
Єфіменко Людмилу Миколаївну впевнено можна назвати «Вихователькою нового формату», адже вона розуміє, що сучасний педагог повинен дбати про вдосконалення власної професійної майстерності, впроваджувати в практику передовий педагогічний досвід, шукати нові підходи до виховання і розвитку маленької людини.
09 Лютого, 2021 р., 16:56
З метою перевірки  житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя,
08 Лютого, 2021 р., 17:07
Сьогодні, 8 лютого, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ.
05 Лютого, 2021 р., 14:56
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів.
05 Лютого, 2021 р., 14:34
Скадовським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області залучено учнів загальноосвітніх закладів району до участі у Конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021», який присвячено Дню охорони праці в Україні.