03 Червня, 2021 р., 18:12
У першу неділю червня щорічно відзначається професійне свято – День працівників водного господарства, встановлене в Україні Указом Президента України від 18 березня 2003 року № 226/2003.
03 Червня, 2021 р., 10:59
Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України запрошуємо взяти  участь  у прес конференції на тему: “Питання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб”, яка відбудеться 3 червня о 14:00. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV
02 Червня, 2021 р., 20:14
Сьогодні 90-річчя відзначає Колосай Надія Опанасівна, ветеран війни і праці. Найкращі побажання ювілярці виказали секретар виконавчого комітету міської ради Зеленюк С.В. і заступник голови ради ветеранів Цибель Н.А. й вручили пам'ятний подарунок до свята.
02 Червня, 2021 р., 19:50
Роботодавці Скадовського району пропонують вакансії з наданням житла та харчуванням
02 Червня, 2021 р., 19:05
1 червня культпрацівники Красненського СБК організували та провели свято дитинства "Хай щастю дитини не буде кінця". Учасників святкування привітав секретар міської ради Юрій Палюх з побажанням дивувати дорослих новими досягненнями у навчанні й творчості, додавши до слів солодкі подарунки і пам’ятні призи.
02 Червня, 2021 р., 19:01
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів.
01 Червня, 2021 р., 22:04
ЗМІСТ ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
01 Червня, 2021 р., 21:34
Завершено навчальний рік, по-особливому його відзначили сьогодні у дружньому колективі викладачів і вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Власні досягнення продемонстрували вихованці гуртків закладу, підготувавши яскраву концертну програму.
01 Червня, 2021 р., 19:28
Сьогодні зовні похмурий день з дощем прикрасили дивовижні події з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Святковий концерт і виставку творчих робіт підготували талановиті учні гуртків міського будинку культури й Центру дитячої і юнацької творчості.
31 Травня, 2021 р., 17:56
Сьогодні, 31 травня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, поліції охорони.