07 Липня, 2021 р., 16:26
Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято Івана Купала.
07 Липня, 2021 р., 16:25
Сьогодні, 7 липня, відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Скадовської міської ради під головуванням  заступника міського голови Афанасіаді Д.М.
07 Липня, 2021 р., 16:23
Сьогодні, 7 липня, відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади під головуванням міського голови Яковлєва О.Ю.
06 Липня, 2021 р., 17:47
Народні традиції зберігають творчі працівники культури Скадовської територіальної громади. Наразі триває ряд підготовчих робіт до фестивалю народної творчості «На Івана, на Купала», який відбудеться у селі Улянівка.
06 Липня, 2021 р., 17:46
Послугою обслуговування адміністраторами відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради не виходячи з дому можуть скористатися люди старші 80-ти річного віку та особи з інвалідністю яким важко пересуватись.
06 Липня, 2021 р., 17:45
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів.
06 Липня, 2021 р., 17:43
Коригування тарифів на централізоване водопостачання для КП «Водне господарство» Скадовської міської ради затверджено рішенням виконавчого комітету від 25 червня 2021 року  № 351 «Про встановлення скоригованих тарифів на централізоване водопостачання» (ЗМІСТ, додаток до рішення).
06 Липня, 2021 р., 17:41
Сьогодні, 06 липня, відбулася нарада з представниками оздоровчих закладів Скадовська з питань вакцинації працівників відповідних закладів від COVID-19 під головуванням заступника міського голови Афанасіаді Д.М.
05 Липня, 2021 р., 17:14
Сьогодні 5 липня міський голова Олександр Яковлєв розпочав робочий тиждень з оперативної наради у роботі якої брали участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ.
05 Липня, 2021 р., 17:07
2 липня в залі засідань Скадовського міського будинку культури відбулась нарада керівників клубних закладів Скадовського району з планування діяльності та вирішення ряду робочих питань.