24 Червня, 2021 р., 18:18
Сьогодні, 24 червня, відбулась робоча зустріч організаторів ІІ Всеукраїнських пляжних ігор «Beach Games», у ї роботі брали участь Стаценко Вадим Григорович, голова комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, Кан Юрій Борисович, начальник Херсонського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, секретар міської ради Палюх Юрій Борисович, перший заступник міського голови Грищенко Олександр Вікторович.
24 Червня, 2021 р., 17:54
23 червня 2021 року на спортивному майданчику пансіонату «Енергія» відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського турніру пам’яті Заінчковського Сергія Миколайовича з гандболу серед жіночих команд з Києва, Одеси, Херсону та Скадовська
24 Червня, 2021 р., 17:53
28 червня 2021 року об 11.00 годині на території Кам’янської Січі в с.Республіканець Бериславського району відбудуться обласні святкові заходи з нагоди Дня Конституції України.
23 Червня, 2021 р., 17:10
Служба у справах дітей Скадовської міської ради чекає на Вас! Спеціалісти служби нададуть допомогу та роз»яснення щодо оформлення документів. Інформацію про дітей, які можуть бути усиновлені, можна отримати у службі у справах дітей Скадовської міської ради та на сайті Міністерства соціальної політики України.
23 Червня, 2021 р., 17:08
Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області  попереджає! 23 червня 2021 року вночі і вдень очікуються грози, шквали 15-20 м/с.
23 Червня, 2021 р., 16:45
Сьогодні у залі засідань Скадовської районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби.
22 Червня, 2021 р., 17:19
Сьогодні, 22 червня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, поліції охорони.
22 Червня, 2021 р., 15:50
25 червня у Скадовську відбудеться грандіозна подія вітчизняного бодібілдингу: відкритий турнір з бодібілдінгу "ГРАН-ПРІ ЧОРНЕ МОРЕ 2021" під егідою UBPF.
22 Червня, 2021 р., 15:33
Курорт Скадовськ щиро приймає гостей на відпочинок. Щоб гарно зміцнити імунітет, вдихнути цілюще морське повітря з високих вмістом йоду, а ще гарно розважитись всією родиною варто опинитись на рідному узбережжі Джарилгацької затоки. Тепла вода для дітей, море самих перших вітамінів від виробників й свіжі морепродукти, заклади розміщення на будь-який смак та найсучасніші розваги чекають вас у Скадовську! Про це фоторепортаж цього дня.
22 Червня, 2021 р., 15:27
 Херсонський прикордонний загін ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ до прикордонних підрозділів, які дислокуються в Херсонській області.