31 Травня, 2021 р., 17:54
Щедрою на красу видалась весняна пора. Незліченною гамою фарб майорять квітники, а  справжній феєрверк краси дарує цвітіння ірисів, який подарували місту дбайливі руки працівників «Водного господарства». Квіткову красу створено на перетині вулиць Пасічника і В.Чорновола.
31 Травня, 2021 р., 17:52
Цими вихідними відбулась непересічна подія у місті Скадовську. Вдруге громадська організація «Юнайтед Етлетс» зібрала кращих спортсменів на «Легендарний заплив «Джарилгач 2021». Співорганізатор змагань - Скадовська міська рада.
28 Травня, 2021 р., 16:33
Свято дитинства готуються зустріти у всіх населених пунктах Скадовської міської територіальної громади. У Скадовську до Дня захисту дітей 1 червня відбудеться мистецька акція на майданчику парку розваг, початок о 9.00 год. По її завершенню  парку розваг проводить благодійну акцію - запрошує на каруселі і атракціони всіх дітей.
28 Травня, 2021 р., 16:27
Завершується навчальний рік, починається пора канікул і сезону оздоровлення. Проведено останні уроки у загальноосвітніх закладах, тривають святкові випускні ранки у дошкільних закладах Скадовської міської територіальної громади.
28 Травня, 2021 р., 16:25
Упродовж квітня 2021 року Скадовське відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області прийняло на фінансування 222 ( 120 у квітні 2020 року) листка непрацездатності на суму 641909 гривень. Загальна кількість днів лікування, яка підлягає оплаті за кошти Фонду, склала за цей період 2641 день.
28 Травня, 2021 р., 12:58
Ансамбль сучасної хореографії «Провінційний балет» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Наталі Шептухіної прийняв участь в Одеському Міжнародному Багатожанровому фестивалі "Біла акація", який проходив в Одеському Культурному Центрі "На Дерибасівській".
27 Травня, 2021 р., 14:47
Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв провів зустріч з президентом компанії «Таврійські Ігри» Миколою Баграєвим і генеральним директором-художнім керівником Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Олександром Книгою під час якої було обговорено ряд організаційних питань з проведення 18 Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри»  20-22 серпня в місті Скадовську.
27 Травня, 2021 р., 14:45
Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, прийнявши її у сім’ю на виховання.
27 Травня, 2021 р., 14:42
Сьогодні питання волонтерства в Україні особливо загострено: соціальні, економічні та політичні обставини, що склалися за останні роки, призвели до суттєвого погіршення рівня життя населення.