05 Липня, 2021 р., 17:04
Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.
05 Липня, 2021 р., 16:59
Одним з основних принципів надання соціальних послуг особам, які вчинили правопорушення є взаємодія, командний підхід до розв’язання проблем особи та її сім’ї (налагодження співпраці між різними державними та неурядовими організаціями).
05 Липня, 2021 р., 16:56
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів.
05 Липня, 2021 р., 16:52
02 липня у Скадовському міському будиноку культури ім. Шевченка відбулись громадські слухання з питання розширення меж території Національного природного парку «Джарилгацький», головуючим на яких був заступник міського голови Афанасіаді Д.М.
02 Липня, 2021 р., 16:55
Сьогодні відбулись урочисті збори до Дня працівників морського та річкового флоту Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України». Фахівців морського флоту привітав секретар міської ради Юрій Палюх, побажав розвитку портової справи, подякував за співпрацю та вручив Почесні грамоти і подарунки кращим працівникам.
02 Липня, 2021 р., 16:54
Пляжні види спорту достатньо швидко набирають обертів в нашій країні. Ось і наше Товариство не буде стояти осторонь та започатковує нові традиції!
02 Липня, 2021 р., 16:42
28 серпня у Скадовську відбудеться змагань з аматорського плавання “Скадовськ – острів Джарилгач”.  Запрошуємо до участі у змаганні, яке проводиться за ініціативи Скадовської міської ради.
01 Липня, 2021 р., 17:35
Це свято об’єднує  не тільки архітекторів, а й усіх небайдужих до цього великого мистецтва людей. Щирі вітання всім причетним до архітектурної справи!
01 Липня, 2021 р., 17:31
Протокол № 14 від 24 червня 2021 року засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації.
01 Липня, 2021 р., 10:13
02 липня 2021 року о 14.00 годині у великій залі комунального закладу «Скадовський міський будинок культури ім. Шевченка» (м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 66) відбудуться громадські слухання з питання розширення меж території Національного природного парку «Джарилгацький».