22 Лютого, 2021 р., 16:56
Протягом січня-лютого 2021 року мешканці громади отримали 1200 адміністративні послуги соціального характеру, з них 567 громадян звернулись за призначенням різних видів державних соціальних допомог, 62 – пільг та 571 за отриманням житлової субсидії. Разом з тим 95 громадян при зверненні за соціальною підтримкою мали змогу отримати довідку про склад сім’ї.
22 Лютого, 2021 р., 16:54
18 лютого поточного року фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості - заступником директора, начальником відділу надання соціальних послуг Скрягою Олександром та завідувачкою сектору профорієнтації Арестовою Владою  було проведено виїзний прийом для мешканців села Красне Скадовської міської територіальної громади.
22 Лютого, 2021 р., 16:53
Сьогодні Скадовська міська територіальна громада вітає з 90-річчям  Кубрака Федора Борисовича. Бажаємо шановному ювіляру міцного здоров’я і невичерпної енергії!
22 Лютого, 2021 р., 16:50
Сьогодні, 22 лютого, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ.
18 Лютого, 2021 р., 15:09
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів
18 Лютого, 2021 р., 15:08
Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує на безкоштовне навчання
17 Лютого, 2021 р., 18:22
З початку 2021 року у зв’язку з децентралізацією змінилися  підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист.
17 Лютого, 2021 р., 18:21
На виконання Заходів щодо реалізації обласної комплексної програми з національно-патріотичного виховання «Дитина - громадянин - патріот Батьківщини»
17 Лютого, 2021 р., 13:55
Сьогодні відбулась організаційна нарада під головуванням міського голови О.Ю.Яковлєва з питання організації заходів до Дня Героїв Небесної Сотні. У її роботі брали участь керівники і представники Скадовської районної ради, Скадовської районної державної адміністрації, Скадовського районного відділу поліції ГУМП в Херсонській області, ГО «Скадовська самооборона», КП «Очисні споруди». У ході  наради було визначено наступне.
16 Лютого, 2021 р., 17:10
ПРООН планує в лютому-березні проведення серії вебінарів з питань створення та зміцнення потенціалу ОСББ для представників органів місцевого самоврядування, ресурсних центрів ОСББ, ЖБК.